شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
قوانین و مقررات
لاکوباکسی عزیز
لطفا قبل از سفارش از لاکوباکس قوانین و مقررات زیر را با دقت مطالعه نمایید:
 
لاکوباکس قنادی یا شیرینی فروشی نیست، در لاکوباکس ، شیرینی و تنقلاتی که خانوم های خونه با هنر خودشون تهیه می کنند، عرضه می شود.
 
کلیه اصول و قوانین لاکوباکس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 
هر گونه تغییر و به روز رسانی احتمالی قوانین در همین صفحه قرار میگیرد و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه می باشد.
 
لاکوباکس فعلا در کل شهر تهران سرویس دهی می کند.
 
محصولات لاکوباکس با پیک ارسال میشود و هزینه پیک به مبلغ کل سفارش افزوده میشود.
 
مشتری موظف است در زمان تحویل ، کیفیت، نوع و مقدار محصول را کنترل نماید و در صورت بروز مشکل در حضور پیک با پشتیانی لاکوباکس تماس بگیرد.
 
مسئولیت سلامت همه محصولات کاملا به عهده قناد (تهیه کننده محصول) میباشد،با این وجود کارشناسان لاکوباکس کیفیت و سلامت محصولات رو قبل از قرار گرفتن روی سایت بررسی می کنند.
 
محصولات قنادها به صورت تصادفی و سرزده توسط کارشناسان لاکوباکس بررسی می شود.
 
استفاده از محتوای موجود در سایت لاکوباکس و صفحات لاکوباکس در شبکه های احتماعی تنها برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع مجاز می باشد.
 
مسئولیت صحت اطلاعات موجود در حساب کاربری افراد به عهده خودشان میباشد و در صورت تغییر هر کدام از اطلاعات ، متعهد به اصلاح آن هستند.
 
از مشتریان در خواست می شود جهت ارتقای سطح کیفی لاکوباکس، نظرات خود را در پایان هر سفارش در لاکوباکس درج نمایند.
 
با توجه به این که محصولات موجود در سایت لاکوباکس به صورت تازه تهیه می شود، پس مشتریان باید 48 ساعت قبل از تاریخ دریافت محصولات مورد نظر، سفارش خود را ثبت کنند و نهایتا تا 24 ساعت قبل از تاریخ دریافت میتوانند سفارش خود را لغو کنند.